Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Za každý rok existencie firmy jeden liter krvi.

Taký bol cieľ akcie SOFTIPÁCKA KVAPKA KRVI, ktorú táto úspešná slovenská IT spoločnosť pri príležitosti svojich 25. narodenín zorganizovala spolu s Národnou transfúznou službou Slovenskej republiky a ďalšími partnermi.

„Náš plán – získať 25 litrov najvzácnejšej tekutiny sme splnili takmer do poslednej kvapky. Celú túto aktivitu považujem  za veľmi úspešnú  a určite pokračovania hodnú. Podporu rôznych podujatí zameraných na charitu či pomoc iným ľuďom vnímame ako prirodzenú súčasť našej firemnej kultúry a som šťastný, že sa s tým stotožňujú aj naši zamestnanci. Ďakujem všetkým, ktorí sa zapojili a teším sa, že bolo medzi nimi aj mnoho prvodarcov. Verím, že ich to motivuje a možno sa niektorí z nich v budúcnosti stanú aj hrdými majiteľmi Janského plakety,“ povedal Martin Vlčko, člen predstavenstva a finančný riaditeľ SOFTIPu, ktorý sa ako aktívny darca krvi do tejto akcie aj osobne zapojil.

SOFTIPÁCKU KVAPKU KRVI prišlo v utorok 25. októbra 2016 priamo do Europa Shopping Centra v Banskej Bystrici podporiť 55 darcov, z toho 24 prvodarcov. Boli medzi nimi aj zamestnanci partnerov podujatia – spoločností Decathlon, Europa Business Center Banská Bystrica, O2 Slovensko a Terno Supermarket.

Keď sa spoja ľudia pre dobrú vec a vedia, že pomôžu, tak to musí prebehnúť v príjemnej atmosfére. Dôkazom toho je aj SOFTIPÁCKA KVAPKA KRVI. Ďakujeme,“ dodala Jana Macháčková, vedúca sestra Národnej transfúznej služby SR.

Značky: