Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Futuresource Consulting Limited už 14. rok po sebe vymenovala spoločnosť Epson najväčším svetovým výrobcom projektorov. Tento dosiahnutý míľnik je dôkazom jej trvalého úspechu na poli vizuálnych zobrazovacích technológií.

Podľa najnovších zistení spoločnosti Futuresource spoločnosť Epson dosiahla najväčší podiel na trhu s projektormi so svetelným výstupom nad 500 lúmenov. Roman Vejražka, Business Account Manager, zodpovedný za projektory v spoločnosti Epson Europe, uviedol: „Nové informácie od spoločnosti Futuresource sú pre nás veľmi povzbudivé. Teší nás, že sa naše projektory stále viac dostávajú do povedomia zákazníkov, rastie ich predaj a vďaka tomu aj náš podiel na trhu.

Spoločnosť Epson ponúka širokú škálu vizuálnych zobrazovacích produktov, medzi ktoré sa radia projektory pre pevnú inštaláciu, prenosné projektory, projektory s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou, interaktívne produkty, firemné produkty a produkty pre domáce kino. Všetky projektory Epson sú vybavené technológiou Epson 3LCD, ktorá zaručuje najjasnejší a najživší obraz a najdokonalejšie zobrazenie farieb, aké je na trhu k dispozícii.

Neil Colquhoun, EMEAR Business Director – Visual Instruments Division Epson Europe B.V. dodáva: „Naším cieľom je každým rokom posilňovať vedúcu pozíciu na trhu. Toho chceme dosiahnuť skorými reakciami na trendy trhu a priebežnými investíciami do vývoja inovatívnych produktov a technológií.

Ďalšie informácie o hodnote CLO nájdete na adrese www.epson.cz/clo

Značky: