Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Hlučné, rušivé a otravné, také dokáže byť pre mnoho ľudí klikanie a cvakanie myši a klávesnice, najmä v pracovnom prostredí. Či už pracujete v noci a nechcete rušiť rodinných príslušníkov, alebo v open space kancelárii, kde je už aj tak veľa ruchu, určite oceníte riešenie, ktoré eliminuje hluk. Tiché produkty Trust vám v tom jednoznačne pomôžu.

Myš?

Myši Trust Mydo silent a Trust Mute Silent Click sú vybavené špeciálnou technológiou, ktorá znižuje hlasitosť tlačidiel až o 90 %, sú tak ideálnym zástupcom tejto kategórie – ich kliknutie takmer nepočujete. Bezdrôtové myši s dosahom 10 metrov prichádzajú v symetrickom prevedení, preto sú vhodné pre pravákov aj ľavákov. Na myšiach nájdete tiež tlačidlo pre nastavenie citlivosti kurzora (DPI 800 – 1800), ak chcete myš zrýchliť alebo spomaliť. Vďaka malým rozmerom ich môžete nosiť všade so sebou. Fungujú vďaka 2 AAA batériám.

Odporúčaná maloobchodná cena Mydo 13 eur.

Odporúčaná maloobchodná cena Mute 16 eur.

Klávesnica?

Tak ako myš, aj tichá klávesnica dokáže uľaviť od rušivých momentov. Klávesnica Trust Muto je vhodná pre každé pracovné miesto. Aj napriek kompaktnému usporiadaniu disponuje 12 multimediálnymi tlačidlami pre nastavenie zvuku, hľadanie či prechod na domovskú stránku prehliadača. Izolované tlačidlá okrúhleho tvaru pomáhajú predchádzať hluku, zároveň tiež umožňujú pohodlné použitie. K počítaču ju pripojíte 1,5 m USB káblom.

Ďalším zástupcom je Trust Erou. Tak ako aj pri predchádzajúceom modeli sú klávesy izolované – okrem zvukového obmedzenia sa ľahšie čistia a klávesnica  má o jedno multimediálne tlačidlo viac. Vďaka nízkemu profilu klávesov s mäkkými údermi si môžete byť istí, že už vás nič nebude rušiť.

Odporúčaná maloobchodná cena Muto 13 eur.

Odporúčaná maloobchodná cena Erou 18 eur.

 

Značky: