Zamestnanci si ich môžu kúpiť za zlomok predajnej ceny.

Kórejská spoločnosť ešte pred oficiálnym oznámením odchodu z trhu so smartfónmi pracovala na niekoľkých zariadeniach. Jedným z nich bol aj model LG Rainbow, ktorý bol označovaný ako LG Velvet 2 Pro. Teraz sa zdá, že LG zaradilo toto zariadenie do predaja, avšak dostupné bude iba pre zamestnancov spoločnosti.

Do predaja sa dostalo iba 3 000 kusov a sú určené pre zamestnancov LG Korea. Telefón sa vizuálne podobá na pôvodný Velvet, ale obsahuje „dotykové senzorické tlačidlo citlivé na tlak“ na ovládanie hlasitosti a napájania. Zariadenie je dostupné v troch farebných vyhotoveniach – lesklá čierna, lesklá béžová a „bimetalový bronz“. Technické parametre tohto zariadenia sa nikde neuvádzajú, avšak zostava zadných fotoaparátov má oproti predchodcovi väčšie objektívy.

Veľmi zaujímavou sa môže javiť práve cena, za ktorú LG “posúva” tento smartfón. LG Velvet 2 Pro je v ponuke pre zamestnancov za 170 dolárov, čo sa môže javiť ako dobrá kúpa. Realita je však o niečo horšia. Telefón dostane iba šesť mesiacov popredajnej podpory a nebude mať k dispozícii žiadne aktualizácie softvéru. 

LG údajne predáva svojim zamestnancom v Kórei aj model LG Rollable s rozšíriteľným displejom a vlajkovým čipsetom. Podrobnosti o tejto ponuke nie sú známe.

Zdroj: AndroidAuthority

Prečítajte si aj:

Realme 8 5G: Smartfón s dlhou výdržou (RECENZIA)

Značky:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.