Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Potvrdené! Vlajkový HONOR Magic Vs patrí k dizajnovej špičke odvetvia telekomunikácií a právom mu tak patrí prestížne ocenenie iF DESIGN AWARD, ktoré sa bude odovzdávať na slávnostnom gala večere už 15. mája v Berlíne. Porotu, skladajúcu sa zo 130 odborníkov z celého sveta, si vlajkový skladací telefón HONOR Magic Vs získal ultra tenkým symetrickým dizajnom.

Dizajnová perla medzi skladacími smartfónmi

Porotcovia iF DESIGN AWARD potvrdili, že ľahký a super tenký skladací HONOR Magic Vs svojim dizajnovým riešením posúva benchmark vo svojom odvetví.

Prelomový dizajn pántu

HONOR Magic Vs je výnimočne tenký a ľahký. V zloženom stave má iba 12,9 mm a váži 267 g. Napriek kompaktným rozmerom ho poháňa batéria s kapacitou až 5000 mAh. To je medzi skladacími smartfónmi do 270 g doposiaľ najväčšia kapacita batérie.

K nízkej hmotnosti smartfónu HONOR Magic Vs prispieva revolučný super ľahký bezkĺbový pánt. Vznikol technológiou odlievania z jedného kusu, čím sa počet konštrukčných prvkov znížil z 92 kusov u predchádzajúcej generácie na iba 4. Vďaka premyslenej konštrukcii pántu sa HONOR Magic Vs skladá pevne bez medzery a po rozložení má takmer úplne plochú obrazovku a odlišuje sa tak od konkurenčných skladacích zariadení.

iF DESIGN AWARD je jednou z najväčších dizajnových súťaží sveta

iF Design Foundation je nezávislá organizácia, ktorá hodnotí celkový vplyv dizajnu a jeho využitia. V roku 2023 sa prihlásilo celkom 11 000 produktov z 56 krajín z celého sveta. Cena iF DESIGN AWARD patrí k najprestížnejším svetovým oceneniam za dizajn. Medzinárodná porota expertov vyberá z prihlásených účastníkov tých, ktorí prinášajú z ich pohľadu najlepšie inovácie. O tom, ktoré produkty cenu získajú, rozhoduje bodovanie v piatich kritériách: nápad, forma, funkcie, odlíšenie od ostatných a celkový dopad na spoločnosť. Tento rok sa v porote iF DESIGN AWARD zišlo vyše 130 špičkových odborníkov na dizajn z viac ako 20 krajín a pod rukami im prešlo skoro 11-tisíc prihlásených produktov najrôznejších štýlov, materiálov i farieb.

Viac o prestížnom ocenení iF Design Award nájdete na:

https://ifdesign.com/en/winner-ranking/project/honor-magic-vs/554920

Značky: