Xiaomi prináša na trh tri nové produkty. Nič z toho nie je telefón

0

Zatiaľ pre americký trh.

Ide o bezdrôtovú nabíjačku, domácu kameru a robota. Volajú sa skutočne charakteristicky a podľa zavedených zvyklostí značky, teda Mi Wireless Charging Pad, Mi Home Security Camera, and Mi Robot Builder Rover. Novinky sú zároveň skutočne plodným rozšírením toho, čo značka ponúka. Testovali sme už rýchlovarnú kanvicu, projektor ale aj zubnú kefku.

Prémiová čínska značka sa tento raz chváli bezdrôtovou nabíjačkou s podporou Qi a 10 W výstupom. Táto hodnota sa považuje za rýchle nabíjanie a je to vlastne nutnosť na to, aby mohla konkurovať napríklad 18 W káblovému rýchlonabíjaniu.

Domácich kamier je tu ako maku, bezpečnostná kamera od Xiaomi podporuje 360° zobrazenie a rozlíšenie Full HD. Opäť niečo, na čo budú fanúšikovia tejto značky reagovať. Má podporu obojsmernej audio komunikácie, ovláda, ako inak, cez aplikáciu Mi Home.

Robot na ovládanie je zaujímavosť, ktorá nielen poteší ale na nejaký čas aj zabaví už po rozbalení. Je totiž v rozloženom stave a skladá sa z 1086 dielikov. Postaviť si môžete buldozér, tank alebo vozidlo. Ovládané cez smartfón s podporou Android a iOS.

Zdroj: The Verge

Prečítajte si aj:

Druhá šanca: Xiaomi otvára ďalšie predajne. Vieme kde, kedy a aké budú zľavy

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>