Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Chladič CNPS10X Performa+ teraz s neprekonateľným pomerom cena/výkon.

Jedným z modelov, ktorý je teraz dostupný za bezkonkurenčnú cenu, je chladič Zalman CNPS10X Performa+. Chladič poskytuje vysoký výkon pre chladenie viacjadrových procesorov  aj pri ich taktovaní a maximálnom vyťažení. Vysoký efekt chladenia je podporený originálnym tvarom rebrovania (TAC a MLS), päticou integrovaných trubíc heatpipe a 120mm ventilátorom. Voliteľne je možné pridať aj druhý ventilátor. Použitá technológia Direct Touch Heatpipe (DHT) zaisťuje, že je teplo z procesoru bezprostredne prevádzané do trubíc, a tým sa maximalizuje chladiaci výkon. K vyššiemu výkonu chladenia napomáha aj teplovodná pasta ZM-STG2M, ktorá je súčasťou dodávky. Pasta maximalizuje prenos tepla z procesoru do chladiča.

Značka Zalman si zakladá na tichej prevádzke svojich produktov. Platí to aj v prípade chladiča CNPS10X Performa+. Optimalizovaný  tvar lopatiek ventilátoru zaisťuje vysoký efekt chladenia pri nízkej úrovni hluku. Otáčky ventilátoru s PWM reguláciou chodu dosahujú rýchlosti až 2 000 rpm. Hlučnosť dosahuje maximálne 36 dB. Vďaka svojej výške 151 mm je tento chladič kompatibilný so skryňami šírky 180 mm. Chladič je kompatibilný s celou radou socketov Intel a AMD.

Aktuálne je možné chladič Zalman CNPS10X Performa+ zakúpiť už za cenu 32 EUR  s DPH, čo je za tento typ chladiča na slovenskom trhu bezkonkurenčná cena.

Značky: