Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Všestranný program na organizáciu a úpravu fotiek Zoner Photo Studio X, prináša na slovenský trh novú licenčnú politiku pre školy a vzdelávacie zariadenia. Ročná licencia pre celú školu iba za 199 € / rok. Softvér je dostupný aj v slovenskom jazyku a je mimoriadne intuitívny.

Výhodné licencovanie

Naša cenová a licenčná politika umožňuje smerom na školy dlhodobo získať licencie programu, vo všetkých ohľadoch za oveľa výhodnejších podmienok ako bežné licencie. Pre školy to znamená využívanie mnohých výhod. Automaticky získavajú prístup ku všetkým novinkám a aktualizáciám a to počas celej doby predplatného, taktiež každý používateľ licencie získava zdarma 15 GB priestoru v Zoner Photo Cloude. Samozrejmosťou je aj stála bezplatná podpora.

Nová správa používateľov

Pri multilicenciách v školských zariadeniach je správa licencií o niečo zložitejšia. Učitelia potrebujú licenciu časovo neobmedzenú a naopak žiaci iba počas štúdia.

Preto sme pre tieto organizácie a vzdelávacie zariadenia pripravili správu veľkého počtu používateľov, priamo v rozhraní Zoner účtu. Rýchlo, hromadne, ale hlavne prehľadne pridáte nových používateľov do jednej z 3 skupín, podľa užívateľských práv.

Správca

Správca má najvyššie práva zo všetkých. Môže generovať inštalačné súbory a ZPS X aktualizovať. Pridáva a edituje Vedúcich a ich práva k spravovaniu koncových používateľov.

Vedúci

Do tejto kategórie zaraďujeme učiteľov, ktorí pridávajú licencie študentom. Učiteľ tak získava prehľad pri pridávaní a odoberaní licencií konkrétnym študentom.

Používatelia

Túto kategóriu predstavujú používatelia ZPS X, teda študenti. Študenti nemajú právo licenciu editovať ani pridávať nových používateľov.

Využitie ZPS X na školách

Zoner Photo Studio X je obľúbený program pre úpravu a správu fotografií, po novom aj videií v slovenskom jazyku. Študenti sa oboznámia so základnou prácou s fotografiou, od úprav expozície, tónovania farieb. Na svoje si prídu aj pokročílí používatelia v module Editor. Vďaka vrstvám môžu vytvoriť pokročilé retuše.

Tento univerzálny nástroj nájde využitie aj v presahu do výtvarnej výchovy, prírodných vied, základu spoločenských vied, ale napríklad aj na dokumentáciu spoločenských a športových aktivít školy.

Vyskúšajte naše riešenia pre Vaše fotky, videá a dokumentáciu na 30 dní zadarmo.

https://www.zoner.sk/skoly/download

Zoner Photo Studio v minulom roku získalo prestížne ocenenie TIPA World Awards ako najlepší softvér na spracovanie fotografií. Organizácia EISA (The Expert Imaging and Sound Association) potom ZPS X ocenila ako najlepší fotografický softvér roka.

Značky: