Sony PlayStation: Nový dokument vám ukáže, ako sa zmenili hry za posledných 26 rokov

0

Trailer naň si môžete pozrieť už dnes.

Herná konzola PlayStation 5 sa dostane na trh koncom roka a ešte pred tým si budete môcť pozrieť nový dokumentárny film From Bedrooms to Billions: The PlayStation Revolution, ktorý mapuje históriu celej značky.

Dokumentárny film vznikol vďaka financiám, ktoré tvorcovia vyzbierali cez platformu Kickstarter a je určený nielen fanúšikom herných konzol PlayStation, ale aj všetkým herným nadšencom. Okrem rozhovorov s kľúčovými osobnosťami herného priemyslu obsahuje aj ilustračné zábery z hier, ktoré výborne znázorňujú ich evolúciu počas posledných 25 rokov.

Ukážku z dokumentu si môžete pozrieť už dnes, na YouTube je k dispozícii krátky trailer. Samotný dokument bude k dispozícii 7. septembra v digitálnej forme aj na Blu-ray a DVD nosiči.

Pripomeňme, že prvý PlayStation prišiel na trh v decembri 1994 v Japonsku. Do Európy sa dostal až v septembri 1995.

Zdroj: YouTube

Prečítajte si aj:

Sony ukázalo konzolu PlayStation 5: Jej futuristický dizajn je nádherný (VIDEO)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>