Už aj vo Windows Phone obchode môžete nakupovať bez platobnej karty. Ak ste v Telekome

0

Telekom rozširuje možnosti platby mobilným telefónom. Používatelia systému Windows Phone môžu platiť za aplikácie a hry cez faktúru alebo kreditom.

Vďaka tomu nie je pri nakupovaní z Windows Phone obchodu potrebná platobná karta. Používateľom sa v zozname platobných metód automaticky zobrazí nová možnosť – platba cez operátora Telekom. Stane sa tak počas najbližších dní. Telekom bude používateľov informovať o každej transakcii formou potvrdzujúcej SMS správy a emailom.

Dodajme, že v súčasnosti môžu používatelia prostredníctvom T-platby uhrádzať produkty a služby aj v službe Mopay, ktorá zabezpečuje predovšetkým predaj kreditov do rôznych online hier, ako je World of Tanks či Gameforge. Prostredníctvom Mopay je taktiež možné uhrádzať obsah v rámci sociálnej siete Badoo. V blízkej budúcnosti pribudne možnosť platiť pomocou faktúry alebo kreditom aj v obchode Google Play, resp. v službe PayPal.

Platby cez operátora nedávno spustilo aj O2. Takouto formou zaplatíte v obchode Google Play.

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>