Najväčší zľavový portál na Slovensku, ZľavaDňa, prichádza s výzvou pre Slovákov!

#ObjavteSlovensko je jedinečný projekt na podporu domáceho cestovného ruchu, ktorého hlavnými ambasádormi budú lyžiar Adam Žampa, moderátor Sajfa a herečka Kristína Farkašová.

ZľavaDňa, ktorá nedávno prišla s novou vizuálnou identitou a logom teraz prináša Slovákom výzvu, aby objavovali svoju rodnú krajinu. Hlavným cieľom projektu #ObjavteSlovensko je pomôcť cestovnému ruchu na Slovensku a pritiahnuť viac ľudí do hotelov, penziónov, národných parkov i kultúrnych pamiatok. „Myslíme si, že Slovensko patrí k najkrajším kútom na svete, a napriek tomu ho dostatočne nepoznáme. Chceme, aby Slováci cestovali po Slovensku častejšie a objavovali ho spolu s nami,“ hovorí viac Zdenko Hoschek, konateľ ZľavaDňa.

Prostredníctvom svojich postov na sociálnych sieťach sa projekt rozhodli podporiť aj známe osobnosti, lyžiar Adam Žampa, herečka Kristína Farkašová a moderátor Matej Sajfa Cifra. Ten sa stane tiež súčasťou celej kampane aj ako hlas v spotoch na hudobnej službe Spotify a v reklamných videách na YouTube. Okrem toho bude kampaň propagovaná aj vo Fun rádiu, vybraných médiách a veľkou bannerovou podporou.

Východiskovým komunikačným kanálom sa stane webová stránka www.objavteslovensko.sk, kde cestovatelia môžu nájsť nielen inšpiráciu, ale aj navzájom zdielať svoje cestovateľské tipy. Podporiť výzvu môže každý, a to jednoduchým pridaním hashtagu #ObjavteSlovensko na sociálnych sieťách pri svojich potulkách Slovenskom. Tieto príspevky sa tiež automaticky zobrazia na stránke kampane.

Značky: