Xiaomi čoskoro predstaví MIUI 12 a novú verziu Mi 10 s 50-násobným priblížením

0

Do predstavenia zostáva necelý týždeň.

Spoločnosť Xiaomi minulý mesiac uviedla na trh v Európe model Mi 10 Lite 5G. Dnes spoločnosť oznámila, že 27. apríla v Číne predstaví novú verziu smartfónu Mi 10 Youth a spolu s týmto smartfónom Xiaomi tiež zverejní detailné informácie o MIUI 12. Udalosť bude vysielaná naživo od 14:00 miestneho času (7:00 nášho času).

Zatiaľ nepoznáme úplné špecifikácie Mi 10 Youth, ale plagát zdieľaný na sociálnej sieti Weibo potvrdil, že tento smartfón príde v štyroch farbách a do výbavy dostane zostavu štyroch fotoaparátov vrátane periskopového modulu s 50-násobným priblížením. Mi 10 Youth, rovnako ako globálny náprotivok Mi 10 Lite, bude podporovať siete 5G a o jeho výkon sa bude starať čipset Snapdragon 765G. 

Informácie o chystanom MIUI 12 sú momentálne veľmi vzácne, ale čoskoro sa o novej verzii používateľského prostredia dozvieme viac, počas oficiálneho predstavenia, ktoré sa bude konať už 27. apríla.

Zdroj: GSMArena

Prečítajte si aj:

Xiaomi Mi Band 5 potvrdený: Inteligentný náramok bude predstavený ešte tento rok

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár