LineageOS prekonal milión inštalácií

0

Pred dvomi týždňami sme informovali o raketovom nástupe nového LineageOS systému, teraz prekonal jeden milión inštalácií.

Najpopulárnejšie zariadenie je OnePlus One, v tesnom závese sú OnePlus 3 / OnePlus 3T. Je to systém, ktorý je teraz alternatívou pre ukončený projekt CyanogenMod.

To, že sa systému darí, je zásluha nielen samotnej komunity ale aj výrobcov. Práve OnePlus je jedným, ktorý tlačí najnovšiu verziu systémov do svojich zariadení.

Okrem toho komunita, ktorá pracuje na ROM si dáva záležať aj na dostupnosti pre iné zariadenia.

Ďalším obľúbeným je napríklad Samsung Galaxy S3 z roku 2012. Ako vidno, komunita sa stará a aj na takomto zariadení môžu mať používatelia Android 7.x.x vo forme LineageOS.

Zdroj: Android Authority

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár