Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

S výraznou zľavou môžete nakúpiť mobilné zariadenia, televízory aj domáce spotrebiče značky Samsung. Akcia začína u vybraných obchodných partnerov 25. apríla a potrvá do 1. mája 2022.

Spoločnosť Samsung Electronics hlási návrat úspešnej jarnej zľavovej akcie Sedem dní so Samsungom. Priaznivci značky môžu ušetriť značné čiastky pri nákupe smartfónov, tabletov, televízorov, domácich spotrebičov a ďalších zariadení. Zľavy budú v rôznych kategóriách k dispozícii u obchodných partnerov Alza.sk, Datart a Nay od dneška po dobu jedného týždňa do nedele 1. mája 2022 alebo do vypredania zásob.

V rámci akcie Sedem dní so Samsungom si napríklad zaobstaráte mobilný telefón Galaxy S20 FE so zľavou 160 Eur za 389 Eur, Galaxy A52s 5G so zľavou 100 Eur len za 329 Eur alebo smart hodinky Galaxy Watch4 44mmBT za 299 Eur s bonusom v podobe druhých Galaxy Watch4 40 mm BT v cene. Vybrané televízory Neo QLED a Lifestyle nakúpite o 15 % lacnejšie. Americké chladničky a práčky s kapacitou viac ako 9 kg zoženiete s 10 % zľavou. Zaujímavé zľavy vo výške až niekoľko stoviek eur vás však čakajú aj v prípade monitorov a pamäťových diskov.

„Základom všetkého, čo robíme, sú naši zákazníci. A základom ich domácej techniky sú zase veľmi často naše produkty. Akcia Sedem dní so Samsungom znamená skvelú príležitosť, ako ich odmeniť exkluzívnymi zľavami a výhodnou ponukou v mnohých produktových kategóriách,“ hovorí Martin Marek, riaditeľ marketingu Samsung Electronics Czech and Slovak.

Neváhajte, možnosť jedinečných zliav na najlepšie produkty nevydrží dlho. Ďalšie informácie o akcii Sedem dní so Samsungom nájdete na stránkach https://www.alza.sk/7-dni-samsung,  https://www.datart.sk/samsung-tyzden-zo-zlavou.html a https://www.nay.sk/akciova-ponuka-samsung-4-2022.  

Zľavy sú počítané z odporúčaných maloobchodných cien a dostupnosť a cena produktov sa môžu líšiť podľa predajcu.

Značky: