Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

NAVITEL predstavuje nový produkt, navigačné zariadenie NAVITEL E500 MAGNETIC. Jednou z hlavných výhod je magnetický držiak, ktorý umožňuje jednoduché nasadenie a vybratie navigácie. Navigácia má prehľadný 5 palcový dotykový displej a disponuje predinštalovanými mapami 43 európskych krajín, Ruska, Bieloruska, Kazachstanu a Ukrajiny.

Technická špecifikácia 

Navigácia NAVITEL E500 MAGNETIC je vybavená procesorom MStar s frekvenciou 800 MHz a operačným systémom Windows CE. Zariadenie má jasný 5-palcový dotykový displej s rozlíšením 800х480px a poskytuje dobrý obraz aj pri jasnom slnečnom svetle. Vnútorná pamäť je 8 GB. K dispozícii je slot pre micro SD kartu s veľkosťou až 32 GB pre ukladanie ďalších máp a mediálnych súborov. Kapacita vstavanej batérie je 1200 mAh.

Magnetický držiak

Inštalácia programu zariadenie NAVITEL E500 MAGNETIC v automobile trvá len niekoľko sekúnd vďaka revolučnému magnetickému držiaku. Balenie obsahuje ergonomický držiak, ktorý sa pevne pripevní na čelné sklo. Na držiaku je USB port pre pripojenie nabíjacieho adaptéra do auta a magnetické spojenie pre rýchlu inštaláciu zariadení. Nie je potrebné urovnávať navigáciu v držiaku, lebo silný magnet ju okamžite upevní a zaistí v správnej polohe. Vybratie navigácie NAVITEL E500 MAGNETIC z držiaka je tiež veľmi ľahká úloha. Nabíjací adaptér je pripojený priamo k magnetickému držiaku, takže navigáciu nie je potrebné zložito odpájať.

Zariadenie NAVITEL E500 MAGNETIC sa automaticky zapne a spustí navigačný softvér Navitel Navigator po pripojení k magnetickému držiaku. Zariadenie sa potom automaticky vypne po 15 sekundách po vybratí z držiaka. Silné magnetické spojenie drží zariadenie bezpečne aj pri jazde. 

Offline mapy 47 krajín 

NAVITEL E500 MAGNETIC je konečným riešením pre navigáciu v automobiloch. Zariadenie obsahuje predinštalované mapy 43 európskych krajín, Bieloruska, Kazachstanu, Ruska a Ukrajiny. Všetky mapy zahŕňajú aktuálne informácie o cestnej sieti, databázu SPEEDCAM a databázu bodov záujmu (POI). Navigačný softvér Navitel Navigator umožňuje vytváranie trás a poskytuje hlasové pokyny v mnohých jazykoch.

Ďalšie mapy možno dokúpiť a nainštalovať prostredníctvom bezplatného programu Centrum aktualizácií Navitel Navigator. Pomocou tohto programu možno ľahko aktualizovať existujúce mapy a navigačný softvér.

Všetci používatelia zariadení NAVITEL E500 MAGNETIC majú doživotnú aktualizáciu máp zdarma.

Mapové podklady NAVITEL E500 MAGNETIC

Zariadenie NAVITEL E500 MAGNETIC obsahuje predinštalované mapy nasledujúcich štátov: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Čierna Hora, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Chorvátsko, Island, Taliansko, Kazachstan, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Holandsko, Nórsko, ostrov Man, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Grécko, San Maríno, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Spojené kráľovstvo , Srbsko, Švédsko, Švajčiarsko, Ukrajina, Vatikán.

Značky: