Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Poďte zažiť únikovú miestnosť Red Bull Escape Room na vlastnej koži. Už o pár dní v Aule EUBA v Bratislave. Dajte dokopy partiu štyroch nadšencov hádaniek, hlavolamov, Rubikovych kociek či gamingu. Možno práve váš tím bude ten najrýchlejší v krajine a v marci 2019 vycestujete na Red Bull Escape World Championship. Majstrovstvá sveta budú v zatiaľ neodhalenej lokalite. S istotou však vieme, že v srdci Európy to nebude J.

Red Bull Escape Room má na Slovensku svoju premiéru a za sebou už dve kvalifikačné zastávky, v Košiciach a v Trnave. Úniková miestnosť je pre všetkých, ktorí majú radi výzvy a premýšľanie v limitovanom čase. Preberie vás z jesennej hibernácie, precvičíte si mozog, logické uvažovanie, ukážete silu vašej mysle a tímovej spolupráce. Poďte sa zahrať!

Miesto si môžete zaistiť na poslednej kvalifikačnej zastávke, ktorá bude v Bratislave. Stačí, ak si zahráte online hru na redbullmindgamers.com a po jej úspešnom zvládnutí pozvete do partie zostávajúcich troch spoluhráčov. Ako skompletizovaný tím si potom vyberiete konkrétny slot (deň aj čas) v Bratislave. Ďalšia možnosť je, že prídete so svojím štvorčlenným tímom priamo na miesto. Od 10. do 12. decembra nájdete Red Bull Escape Room v Bratislave v Aule EUBA.

Prvé Majstrovstvá sveta v úniku z escape room boli v roku 2017 v Budapešti a stali sa veľkou udalosťou vo svete mind gamerov. Tento rok sa už do svetových kvalifikácií zapojilo až 25 krajín. Brazília, India, Nemecko či Austrália, po prvý raz aj Slovensko. Všetky hry a výzvy navrhol génius Dr. Scott Nicholson, ale aj ďalšie mozgy z univerzít akými sú MIT či TU Wien.

Red Bull Mind Gamers

Red Bull Mind Gamers je celosvetová platforma, ktorá pravidelne prináša inovatívne hry. Pre zábavu, ale hlavne na trénovanie mysle. Či už ste náruživým skladateľom puzzle, pravidelným návštevníkom escape rooms alebo fanúšik Rubika a jeho kocky, tak web redbullmindgamers.com odhaľuje raj práve pre vás. Logika, kreativita, strategické aj vizuálne myslenie, muzikalita a pamäť. Toto všetko preverujú Mind Gamers v mesačných online výzvach, na Majstrovstvách sveta v skladaní Rubikovej kocky a na Majstrovstvách sveta v úniku z escape room.

Titulkový obrázok: Matúš Zeťák

Značky: