Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Navyše môžete získať až 15% ceny späť vďaka bodom Samsung Rewards ako zľavu na ďalší nákup na e-shope samsung.sk!

Ak si od pondelka 30. mája 2022 do nedele 5. júna 2022 alebo do vypredania zásob zakúpite v internetovom obchode samsung.sk tri produkty Samsung, za najlacnejší z nich zaplatíte iba 1 € . Akcia Samsung Unlocked platí na celý sortiment vrátane série Galaxy S22. Pri vybraných produktoch navyše získate až 15% ceny späť formou bodov Samsung Rewards, ktoré môžete uplatniť ako zľavu na budúci nákup na e-shope samsung.sk.

Ak si v rámci akcie Samsung Unlocked zakúpite prostredníctvom e-shopu samsung.sk napríklad skladací telefón s ohybným displejom Samsung Galaxy Z Fold3 5G 512 GB za cenu 1 899 €, 55“ Neo QLED 4K TV série QN85B (2022) za cenu 1549 € a  americkú chladničku Side-by-Side RS67A8811B1/EF za cenu 1095 €, nezaplatíte za celkový nákup 4 543 €, ale iba 3 449 € s tým, že americká chladnička vás bude stáť iba jedno euro.

Získajte časť ceny späť na ďalší nákup

Takto výhodný nákup je možné pri vybraných produktoch ešte skombinovať so získaním extra Samsung Rewards bodov na budúci nákup na samsung.sk a získať tak bonus vo výške 10-15% z ceny zakúpeného tovaru.

Ako Samsung Rewards body fungujú? Najprv sa musíte prihlásiť k svojmu účtu Samsung Account. Za každý nákup uskutočnený na e-shope samsung.sk sa vám po 14 dňoch od doručenia produktu automaticky pripočítajú body v hodnote bonusu. Pred ďalším nákupom sa musíte iba uistiť, že ste prihlásení do svojho účtu Samsung Account. Počas platby sa program Samsung Rewards zobrazí ako jedna z platobných metód. Rozhodnite sa, koľko bodov chcete použiť a potvrďte. Po vykonaní platby sa zľava uplatní.

Zľavové akcie Samsung Unlocked a Samsung Rewards, kedy pri nákupe troch produktov na e-shope samsung.sk získate najlacnejší len za 1 €, a k vybraným produktom môžete získať bonus v podobe 10 alebo 15 % ceny pre budúci nákup na samsung.sk, prebiehajú iba od pondelka 30. mája 2022 do nedele 5. júna 2022.

Viac informácii a podrobné podmienky akcie: https://www.samsung.com/sk/offer/samsung-unlocked/

Značky: