Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Prečo je Canon R3 kráľom športovej fotografie a aké objektívy by ti nemali chýbať vo fotobatohu, ak to s fotením športu myslíš vážne. Ktoré zásady by si mal dodržiavať na športovisku, aby si neohrozil seba a zároveň dal pretekárovi priestor na maximálne sústredenie. Je Canon EOS C70 univerzálnou kamerou na tvorbu videa a aké výhody ponúka filmmakerom. Čo ťa môže prekvapiť pri nakrúcaní v exteriéri a ako sa s tým vieš popasovať. Všetky odpovede získaš počas živého vysielania.

Podujatím ťa opäť prevedie tech-redaktorka HNonline Alžbeta Harry Gavendová, ktorá sa venuje testovaniu mobilných zariadení, tvorbe článkov a krátkych videí na témy súvisiace s najrôznejšími technológiami.

Garde jej tentokrát bude robiť dvojica našich lokálnych ambasádorov, fotograf Peter Brichta a filmmaker Michal Barok, ktorí s ňou budú v priebehu živého vysielania nielen diskutovať, ale aj odpovedať na tvoje otázky.

Podujatie sa bude konať zadarmo, a to 16. decembra o 18:00Registráciou získaš možnosť vyhrať jednu z troch zaujímavých cien a až pre päťdesiatich z vás máme pripravenú zľavu na nákup techniky Canon u našich partnerov!

Ak sa chceš zúčastniť online Masterclassu, tak všetky informácie a samotnú registráciu nájdeš na: https://www.fotopromo.sk/masterclass/

Technické zabezpečenie online live streamu zabezpečuje agentúra Mill Valley s.r.o.

Za zapožičanie vozidla pre potreby nakrúcania ďakujeme spoločnosti BMW Slovakia.

Značky: