Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

EVOLV – tlakomer pre milovníkov dizajnu a technologických noviniek.

Problémy s vysokým krvným tlakom nemajú len seniori, ale čoraz častejšie aj ľudia v strednom veku, tridsiatnici, či štyridsiatnici. A práve pre tých z nich, ktorí sú fanúšikmi najmodernejších technológií a vychytávok v medicíne, je určený prvý bezdrôtový, „bezhadičkový“ monitor krvného tlaku EVOLV od japonskej značky OMRON.

Odmerať si krvný tlak nikdy nebolo jednoduchšie a presnejšie. Tlakomer EVOLV rieši problémy so správnym nasadením manžety a následným presným odmeraním tlaku. Kým klasické manžety musia mať presnú pozíciu, aby správne merali, tlakomer s manžetou OMRON EVOLV vďaka svojej väčšej ploche pokryje celú pažu dookola, a tým zachytí všetky pulzové vlny pri akomkoľvek otočení na ruke.

Všetky tlakomery OMRON sú vybavené systémom IntelliSense, ktorý sa postará o komfortné natlakovanie, a minimalizuje tak tlak manžety pri meraní.

Vedeli ste, že jeden z troch ľudí si meria tlak nesprávnych spôsobom? Nebuďte práve tým jedným a vyskúšajte nový tlakomer OMRON EVOLV medzi prvými. Bezdrôtový monitor krvného tlaku je inovatívny nielen svojim dizajnom, ale aj vysokou presnosťou merania, ľahkým ovládaním a vynikajúcou funkčnosťou. OMRON EVOLV má mnoho ďalších praktických funkcií, ako je napríklad rozhranie Bluetooth či Intelli manžeta, ktorá zaistí, že je pri meraní vášho tlaku vždy na správnom mieste.

„All in One“

EVOLV je určený ľuďom, ktorí majú radi pohodlie, chcú sa spoľahnúť na špičkový prístroj a záleží im na tom, aby mali svoj krvný tlak pod kontrolou. Vďaka vybavenosti prístroja novými technológiami možno pracovať s dátami o tlaku jednoduchšie. Technológia Bluetooth LE umožňuje pripojenie k mobilným zariadeniam s aplikáciou OMRON connect, ktorá poskytuje kompletný prehľad o krvnom tlaku a upozorní používateľa na vysoké hodnoty. Aplikácia je veľmi intuitívna a nenáročná na ovládanie. Výhodou je, že údaje o krvnom tlaku je možné poslať rodine, alebo zdravotníkovi kedykoľvek a kdekoľvek, ako aj možnosť viesť si podrobný denník zdravia a sledovať vplyv zdravého životného štýlu, na zlepšujúce sa výsledky meraní tlaku. Aplikácia OMRON connect (s extra prístrojom OMRON VIVA) sleduje index telesnej hmotnosti (BMI) používateľa, percento telesného tuku a hmotnosť zároveň. Komplexné informácie o zdravotnom stave uľahčia lekárovi správne nastavenie liečby a kontrolu krvného tlaku a používateľov povzbudia v dosahovaní cieľov.

Výhody EVOLV:

 Technológia IntelliSense – komfortné natlakovanie, minimalizuje sa tlak manžety pri meraní
 Intelli manžeta – manžeta je vždy na správnom mieste – technológia s 360° presnosťou
 Detekcia nepravidelného pulzu
 Detekcia pohybu
 Jednoduchý prenos dát z tlakomeru do mobilnej aplikácie OMRON connect

Presnosť, jednoduchosť a elegancia

Moderné technológie v medicíne nám umožňujú starostlivosť o vlastné zdravie. Je dôležité mať svoj krvný tlak pod kontrolou, pravidelne si ho merať a konzultovať akýkoľvek problém so svojím lekárom.

Značky: