Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Fén, s ktorým skrátite čas sušenia vlasov či vysávač, z ktorého neuniká prach späť do ovzdušia. Aj s takýmito špičkovými technologickými vychytávkami od spoločnosti Dyson sa stretnete na veľtrhu krásy Interbeauty v bratislavskej Inchebe v dňoch 8. a 9. februára 2019.

Vyfénujte si vlasy do leskla

Dyson Supersonic je vďaka svojej unikátnej technológii svetovou jednotkou medzi fénmi, ktorá zároveň zaujme aj vzhľadom. Má nízku hmotnosť a rozmermi padne akurát do ruky. Revolúciu spôsobil aj inteligentnou reguláciou teploty pomocou skleneného mikročipu, ktorý 20x za sekundu reguluje teplotu, aby nedošlo k poškodeniu vlasov. Výsledkom sú prirodzene lesklé vlasy. Vďaka rýchlemu a presne smerovanému prúdu vzduchu cez špeciálne vytvorené trysky si každá žena, aj tá s najhustejšími vlasmi, dokáže skrátiť čas sušenia približne na tretinu a namiesto hodiny bude na vysušenie stačiť približne 10 minút. Intenzita fúkania aj teplota sa dajú na prístroji nastaviť jednoduchým stlačením tlačidiel podľa želania. Plusom je aj nízka prevádzková hlučnosť. Fén je dostatočne tichý na to, aby ste sa počas fénovania mohli s niekým rozprávať. Súčasťou príslušenstva je difuzér, ktorý je navrhnutý tak, aby rozptýlil vzduch rovnomerne vôkol každej kučery.

Vyhrejte sa

Je vám stále zima a sedíte čo najbližšie pri radiátore? Teplovzdušný ventilátor Dyson AM09 Hot + Cool sa pýši technológiou s názvom Air MultiplierTM, ktorá vytvára silný prúd vzduchu pre rýchle a rovnomerné vyhrievanie. Smer prúdenia si môžete prispôsobiť vďaka technológii Jet Focus, všetko cez diaľkový ovládač s magnetickým uchytením. Osobný režim s priamym smerovaním a dlhým dosahom je ideálny na to, aby vzduch fúkal iba na vás. Rozptýlený režim so širokým dosahom je zasa vhodný na vyhriatie celej miestnosti, vďaka čomu neostane žiadny kút studený. Teplotu si ním nastavíte až na 37 °C. Nastavenú teplotu udržiava inteligentný termostat, preto si príjemné teplo môžete užívať aj v noci. Oceníte aj možnosť automatického vypnutia v rozmedzí od 15 minút po 9 hodín. Zariadenie sa hodí aj do pracovne či spálne, pretože nevytvára takmer nijaký hluk. Navyše v ňom nie sú nijaké rotujúce lopatky, takže sa pohodlne čistí a je bezpečný aj pre malé deti. Výhodou je minimalistický, futuristický dizajn, ladiaci k akémukoľvek interiéru.

Vysávajte bez káblov

Čo sa stane, keď spojíte akumulátorový vysávač s výkonom podlahového vysávača? Vznikne Dyson Cyclone V10, nekompromisný a najvýkonnejší tyčový vysávač bez káblov a bez obmedzenia. Inovovaný digitálny motor Dyson V10 generuje sací výkon klasického podlahového vysávača. Špeciálna hubica pre všetky druhy povrchov zaručí vždy bezchybné upratovanie. Vďaka cyklónovej technológii, ktorá zachytí častice už od veľkosti 0,3 mikrónu a HEPA filtru odstráni až 99,97 % prachových mikročastíc, baktérií či sporov plesní. Dokonale utesnená nádoba na odpad, ktorá je o 40% väčšia ako v predchádzajúcom modeli V8 chráni pred únikom nečistôt späť do ovzdušia Technológia „point and shoot“ umožňuje vysypať odpad hygienicky a jedným ťahom bez toho, aby ste sa ho museli dotknúť. Vylepšený akumulátor má výdrž až 60 minút. Inteligentná nabíjačka integrovaná do úchytu na stenu automaticky rozpozná stav batérie a dobije ju tak, aby nedošlo k skráteniu jej životnosti. Dyson V10 jediným kliknutím premeníte na ručný vysávač, ktorý je okamžite pripravený na upratanie celého domu, od podlahy po strop.

Tieto, aj ďalšie výnimočné produkty Dyson nájdete v stánku s číslom 230 v hale B1

Značky: