Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Aj tento rok si môžete vďaka originálnym tipom od Ferrero vykúzliť štýlovú vianočnú atmosféru a svoj domov ozdobiť jedinečnými dekoráciami, z ktorých nespustíte oči. Dôvtipnú výzdobu navyše vyrobíte aj za pomoci praliniek Raffaello, Mon Chéri či Ferrero Rocher. Vyskúšajte si, ako jednoducho môžete svoj domov premeniť na miesto pre dokonalú oslavu Vianoc, a ako na sklonku roka vytvoriť perfektné kulisy pre nezabudnuteľnú silvestrovskú párty. Ferrero vám napovie, ako na to!

Veniec na zavesenie, zdobený  Mon Chéri

K adventu nepochybne patrí zelené ihličie a jeho vôňa. Aj keď si svoj adventný veniec spravíte netradične, nemusíte sa vzdávať tradičnej zelenej prísady. Či už si veniec vyrobíte sami, alebo pre nedostatok času si vyberiete ten kupovaný, rozhodne si ho dozdobte detailmi podľa svojho vkusu. Kúpte si do červena ladenú stuhu na zavesenie a rozdeľte ju na dva rovnaké diely. Ich konce priviažte na protiľahlú stranu venca medzi sviečky. Až veniec zavesíte, dozdobte ho zospodu červenými vianočnými ozdobami a hviezdičkami s lahodnými pralinkami Mon Chéri.

Adventný kalendár Raffaello

Adventný kalendár, to nemusia byť len čokolády kúpené v obchode. Vyrobiť si ho môžete aj sami a naplniť ho napr. pralinkami Raffaello. Nakúpte si okrúhle krabičky rôznych rozmerov, obkreslite ich obrysy na papier a napíšte na ne číslice od jednej do dvadsiatich štyroch. Pre inšpiráciu si môžete na internete nájsť rôzne dekoračné typy písma, aby boli číslice pekné na pohľad. Potom obrysy vystrihnite a prilepte na každú krabičku. Všetko môžete doladiť červenými a bielymi mašličkami, alebo ich po obvode krabičiek ešte dozdobiť trblietkami. Nezabudnite dovnútra schovať drobné darčeky, vrátane kokosových praliniek Raffaello.

Oslaďte si sviatočný stôl

Dokonalú zeleno-zlatú vianočnú dekoráciu na stôl vykúzlite rýchlo a pre toľko hostí, koľko bude práve potrebné. Zo zeleného dekoračného papiera vystrihnite štvrťkruh s dĺžkou okraja asi 20 centimetrov. Od vonkajšieho okraja prehýbajte papier pomocou pravítka tak, aby vznikol tvar vejára. Nakoniec naaranžujte na stôl ako stromček so zlatou pralinky Ferrero Rocher na vrchole – a je hotovo!

Zabaľte darčeky originálne

Pred Štedrým dňom prichádza chvíľa, kedy svoju kreativitu musíme prejaviť naplno – balenie darčekov je predsa výzva! Aby ste sa vyhli uniformným potlačiam na baliacich papieroch, stačí si kúpiť jednofarebný, do zelena ladený baliaci papier, zlatý alobal a zlatý papier, z ktorých vystrihnete vianočné tvary. Nebojte sa spolu s papierovými dekoráciami zakomponovať na balíček aj prírodné materiály, čerstvé vetvičky a slamené ozdoby. Na pripevnenie použite medený drôtik, ktorý sa svojou farbou bude do kompozície skvele hodiť. Nemusíte ho preto skrývať, ale naopak – využite ho ako estetický prvok. So všetkým bude skvelo ladiť pralinka Ferrero Rocher, zlatá čerešnička na torte.

Zlatý Silvester s Ferrero Rocher

Silvestru tento rok vládne zlatá! Na prípravu slávnostných kulís poslúži pohár plný praliniek Ferrero Rocher – každému priateľovi robený na mieru! Vystrihnite guľatý štítok so silvestrovskými motívmi a na zadnú stranu napíšte meno, komu ste darček pripravili. Doprostred pripevnite drevenú paličku a zapichnite medzi pralinky. Elegantná pozornosť pre priateľov je na svete!

Značky: