Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Listy už pomaly popadali zo stromov a ľudia sa v rozľahlých uličkách už odeli do teplých šálov a kabátov. Čím si ale náročné obdobie zlepšiť a dopriať si energiu v boji proti všade prítomným chorobám? Samozrejme že s prírodnými čajmi TEEKANNE! Teraz si môžete dopriať ich lahodnú chuť s ďalšími BIO čajmi z rady TEEKANNE Organics.

Ginger & Lemon

Obzvlášť na jeseň a v zime musí naša imunita dennodenne odrážať útoky rôznych bacilov. Pomôžte ubrániť svoje zdravie a posilnite ho silným gázovým čajom “Zázvor a citrón” z rady TEEKANNE Organics! Pikantná kombinácia čisto prírodného zázvoru a čerstvých citrusov podporuje imunitu a spoľahlivú rozprúdi krv v žilách. A ešte, keď s nimi spojí silu zázračná exotická kurkuma! Rozsvieťte svoje tmavé zimné večery aj unavenu myseľ a prebudťe v sebe energiu so zlatým čajom TEEKANNE Ginger & Lemon!

Sweet Apple

Niektoré chute sa zrejme zrodili jedna pre druhú – tiež sa nemôžete nabažiť spojenie sladkého jablka a voňavej škorice? Na jeseň vonia byt z čerstvo upečenej štrúdle a v zime zasa  najlepšie chutí v hrnčeku s horúcim prírodným čajom TEEKANNE Organics Sweet Apple. Chuť šťavnatého jabĺčka so škoricou si v ovocno-bylinnom čaji doprajete v 100% bio kvalite – rovnako ako kedysi z babičkinej záhradky.

Sweet Mint

Lístky mäty pristanú letným limonádam, teraz je však ich pravé miesto v teplom čaji TEEKANNE Sweet Mint. Organický mätový čaj v sebe navyše obsahuje aj blahodarnú sladké drievko, ktorá spolu s mätou vie efektívne bojovať proti nachladnutiu. Mäta totiž pomáha uvoľňovať upchatý nos a sladké drievko zase pôsobí proti kašľu a nepríjemnému zahlieneniu. Objavte zimné svieže povzbudenie, ktoré si vo svojom obľúbenom hrnčeku vychutnáte pod teplou dekou, ale aj pri stole.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte www.teekanne.cz.

TEEKANNE Organics stoja 3,49 €

Značky: