Spoločnosť Perut.sk ponúka na Slovensku vo výhradnom zastúpení pre Slovensko exkluzívne elektrické kolobežky českej produkcie, značky Perut. Byť ekologický a elektrický je dnes in, avšak dnešný náročný zákazník očakáva omnoho viac. Preto prichádzajú elektrické kolobežky Perut s vlastnosťami, vďaka ktorým predčí táto e-kolobežka svoju konkurenciu hneď v niekoľkých bodoch. E-kolobežky Perut dosahujú rýchlosť až 40 km/h, ponúkajú dojazd na jedno nabitie až 100 km (v závislosti od kapacity batérie konkrétneho modelu) a to pri dobe nabíjania iba 2,5 ÷ 5 hodín. Samotná kolobežka je bez prevodov a reťaze, takže je výrazne tichá. Motor je umiestnený priamo v zadnom kolese. S veľkosťou kolies do 20 palcov pohodlne zvládajú elektrické kolobežky Perut aj náročnejší terén a všetky ostatné nerovnosti.

Perut.sk_1_nowatElektrická kolobežka Perut je pre každého

Rozmýšľate, kde využiť elektrickú kolobežku? Ľudia žijúci vo väčších mestách by vedeli rozprávať. E-kolobežky Perut ušetria množstvo času a financií pri pravidelnom presune do práce a dá sa s ňou prepravovať aj v oblastiach, kde nie je možné vojsť automobilom. Kolobežky Perut môžu jazdiť na chodníku (s obmedzovačom do 25 km/h) a na elektrické kolobežky Perut samozrejme nie je potrebný vodičský preukaz. Výlety na ľahkých lesných cestách, presuny vo väčších priestoroch (dostihy, sklady, fabriky, festivaly, spoločenské podujatia a pod), spoločník do auta na spoznávanie miest počas dovolenky – na čokoľvek z tohto a množstvo ďalšieho je e-kolobežka Perut ako stvorená. A nie je to len o zábave z jazdy, je to najmä o ekonomickom a ekologickom prístupe. Navyše, elektrické kolobežky Perut umožňujú aj ľuďom, ktorý nevládzu dlhšie chodiť či bicyklovať, aby sa hravo prepravili tam, kam potrebujú.

Perut.sk_2_nowatVlastnosti, ktoré by ste pri kolobežke nečakali

Elektronická kolobežka je, napriek množstvu technológii v nej ukrytej, ľahká – váži približne 25 kilogramov a dá sa prepravovať v aute alebo na nosiči podobne ako bicykel. Samozrejmosťou je elektrický zvonček, kotúčové brzdy, kľúčik na štartovanie či nabíjanie z klasickej 220V zásuvky s automatickou detekciou plného nabitia. Avšak, elektrické kolobežky Perut ponúkajú aj mnoho funkcií navyše, ktoré by ste pri bežnej kolobežke nečakali – tempomat, ktorý oceníte najmä pre dlhších jazdách na rovinkách, odpruženú  a uzamykateľnú prednú vidlicu, možnosť pripevniť košík či pohodlný posed a v neposlednom rade aj možnosť naprogramovať motor na pomalé rozbiehanie a obmedzenie maximálnej rýchlosti, čo je vhodné najmä, ako si elektrickú kolobežku Perut budú užívať vaše ratolesti.

Perut.sk_3_nowatSkúšobné jazdy

Radšej raz zažiť, ako tisíckrát o tom čítať. Na www.perut.sk je možné dohodnúť si testovaciu jazdu a vyskúšať si priamo pocit voľnosti a zábavy z jazdy.

Perut.sk_4_nowatDostupnosť a ceny

Perut.sk je výhradným distribútorom e-kolobežiek Perut na Slovensku. Ceny začínajú od 700 Eur bez DPH (840 Eur s DPH) v závislosti od výbavy. Pre ďalšie informácie navštívte: www.perut.sk

Značky: