Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Špeciálne vyladený pre základné dosky ROG pre nezabudnuteľný herný zážitok

Značka XPG predstavuje nový SPECTRIX D50 DDR4 RGB s certifikáciou ROG (Republic of Gamers).  Tento pamäťový modul je špeciálne vyladený na spoluprácu so základnými doskami ROG a podporuje technológiu Intel® XMP pre jednoduché pretaktovanie. Navyše je vybavený osvetlením RGB, ktoré vášmu hraniu dodá oslnivý šmrnc.

Plug and Play – výkon a pretaktovanie 

SPECTRIX D50 DDR4 RGB s certifikáciou od ROG prešiel prísnymi testami pretaktovania a kompatibility, aby bol zaistený optimálny výkon so základnými doskami ROG Intel® DDR4. To znamená, že používatelia si teraz môžu užívať výkon až 3600 MHz a 5 % zvýšenie taktu bez toho, aby si museli lámať hlavu s kompatibilitou. Nové pamäte SPECTRIX podporujú Intel® XMP 2.0 pre priame pretaktovanie bez potreby vstupu do systému BIOS.

Herná elegancia

Pre správnu hernú atmosféru je nový SPECTRIX D50 DDR4 vybavený programovateľným osvetlením RGB, ktoré je možné jednoducho ovládať prostredníctvom aplikácie ROG AURA SYNC.  Osvetlenie RGB dopĺňa nenápadný, ale elegantný design modulu, ktorý sa vyznačuje jednoduchými kontúrami a elegantnými líniami. 

Doživotná záruka

SPECTRIX D50 DDR4 RGB s certifikáciou ROG je vyrobený z vysoko kvalitných čipov, ktoré zaručujú kvalitu a spoľahlivosť. Na modul je navyše poskytovaná doživotná záruka. Tieto pamäte budú k dispozícii v dvojkanálovej sade (2x 8 GB). 

Značky: