Aplikácia Zoner Postcards z dielne firmy ZONER software umožňuje už takmer rok posielať papierové pohľadnice do celého sveta cez smartfóne alebo tablet s operačným systémom Android, nechýba ani posielanie z webu. Tejto aplikácie sa teraz dočkajú aj používatelia platformy Apple iOS.

PostcardsiOS3

Posielanie papierových pohľadníc odkiaľkoľvek do celého sveta je veľmi jednoduché. Odfotíte fotku, napíšte odkaz, vyplníte adresu a pošlete elektronicky do Zoneru. Tam sa postarajú o jej vytlačenie a zaslanie Českou poštou na požadovanú  adresu. Pri  tvorbe pohľadnice si môžete vybrať z niekoľkých písiem, rámčekov k fotografii a zadané adresy sa ukladajú pre opakované použitie.

Pohľadnice sa fyzicky posielajú z Brna. Do Českej republiky tak bude pohľadnica doručená do troch dní, na Slovensko a do zahraničia spravidla do týždňa, v závislosti na miestnych doručovacích službách. Platba prebieha cez Apple ID, cena  pohľadnice  je  1,99  Eur  pri  zaslaní  do  Českej  republiky a 2,99 Eur do celého sveta vrátane Slovenska.

PostcardsiOS2

Aplikácia Zoner Postcards je zadarmo a je možné ju stiahnuť vo verzii pre iOS z App Store alebo z Google Play vo verzii pre Android. Zoner Postcards je na platforme iOS prispôsobená len pre iPhone a vyžaduje iOS 7.1 a vyšší. Pohľadnicu môžete zaslať tiež z webových stránok www.zoner.sk/pohladnice-online.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.