Shoproku 2016: Hej.sk víťaz kvality v kategórii Obchodné domy

0

Internetovým obchodom sa na Slovensku nepochybne darí a cenia si to aj ich verní zákazníci.

V ankete ShopRoku, ktorú každoročne vyhlasuje Heureka.sk, sa už po ôsmykrát hľadali jednotky medzi slovenskými e-shopmi. Titul kvality v kategórii Obchodné domy za rok 2016 patrí Hej.sk.

,,S pocitmi radosti sa mieša obrovský pocit zodpovednosti a výzva poskytovať i naďalej tie najlepšie služby našim zákazníkom,“ vyjadril svoju spokojnosť s ocenením riaditeľ Hej.sk Vladimír Sušil. Prestížne ocenenie ankety ShopRoku sa udeľuje na základe hodnotenia dotazníkov spokojnosti. V nich sa zohľadňuje dodacia doba, percento odporúčaných zákazníkov, komunikácia obchodu, prehľadnosť webových stránok a počet hodnotení. ,,Všetkým našim zákazníkom ďakujeme za podporu v tejto súťaži a priazeň, ktorú nášmu internetovému obchodu dlhodobo prejavujú. Nesmierne si ju vážime a motivuje nás k ďalšiemu rozvoju,“ dodáva Sušil.

Okrem ocenenia kvality v kategórii Obchodné domy sa e-shop Hej.sk stal aj finalistom Ceny popularity udeľovanej na základe hlasovania zákazníkov. V celkom hodnotení sa umiestnil na 5. mieste. Priazeň zákazníkov pripisuje Sušil najmä expresnému dodaniu objednaného tovaru do 24 hodín. Vďaka nedávno otvorenému centrálnemu skladu v Senci majú totiž zákazníci Hej.sk ihneď k dispozícii 10 000 najžiadanejších položiek. ,,Naši zákazníci si potrpia na rýchlom doručení a som si istý, že titul kvality i úspech v rebríčku popularity sú obrazom ich spokojnosti najmä s touto službou,“ ukončil riaditeľ e-shopu.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>