Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Škoda Auto prostredníctvom video upútavky odhaľuje prvé detaily druhej generácie modelu Kodiaq. Úplne nové SUV, ktoré využíva štylistické prvky nového dizajnového jazyka Škoda Modern Solid, prichádza so sviežim dizajnom karosérie a interiéru.

Svetová premiéra je naplánovaná na 4. októbra o 18:45 SELČ a bude vysielaná naživo prostredníctvom platformy Škoda Storyboard a na profiloch Škoda YouTube a X.

Video upútavka odhaľuje kľúčové nové prvky, vrátane nového nápisu Škoda na piatych dverách, ktorý je v súlade s novou firemnou identitou značky Škoda, úplne nového interiéru s multifunkčnými ovládacími prvkami (Smart Dials) a voličom prevodovky umiestneným na stĺpiku riadenia pod volantom. Tieto vylepšenia dopĺňajú svieže prvky dizajnového jazyka Modern Solid.

Kodiaq, ktorý nedávno oslávil tri milióny vyrobených kusov, ponúka celý rad úsporných pohonných jednotiek, medzi ktoré teraz patrí aj plug-in hybridná verzia s elektrickým dojazdom viac ako 100 km.

Priamy prenos bude vysielaný v angličtine a češtine prostredníctvom platformy Škoda Storyboard a na profiloch Škoda YouTube a X 4. októbra od 18:45 SELČ. Komplexná tlačová mapa bude zverejnená v sekcii Media Room platformy Škoda Storyboard v priebehu večera.

Značky: