Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Synology Inc. dnes predstavila zariadenie RackStation RS1619xs+, 4-šachtový rackový NAS server veľkosti 1U ponúkajúci flexibilné škálovateľné úložisko a podporu pamäte M.2 SSD. Tento NAS server je určený pre úlohy náročné na vstupy/výstupy v rastúcich firmách.

„Vďaka výbave zahŕňajúcej aplikácie bohaté na funkcie určené pre spoluprácu je zariadenie RS1619xs+ ideálne pre malé až stredne veľké firmy, ktorým pomôže zvýšiť efektivitu spolupráce,“ uviedol Michael Wang, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. Flexibilné možnosti upgradovania, ako je vysoko výkonný sieťový adaptér, medzipamäť SSD M.2 a rozšírenie kapacity úložiska, umožňujú rast zariadenia RS1619xs+ spoločne s potrebami firmy v jednotlivých fázach jej rozvoja.

Medzi kľúčové funkcie modelu RS1619xs+ patrí:

  • Štvorjadrový procesor CPU a pamäť DDR4 rozšíriteľná až na 64 GB
  • Voliteľný sieťový adaptér 10GbE prináša vynikajúci výkon sekvenčného čítania cez 1 523 MB/s
  • Dve vstavané šachty pre medzipamäť SSD M.2 2280 zvyšujú výkon náhodného vstupu/výstupu systému pomocou diskov SSD NVMe/SATA
  • Kapacitu úložiska je možné vďaka jednej rozširovacej jednotke Synology RX1217/RX1217RP rozšíriť až na 224 TB

Zariadenie RS1619xs+ využíva systém DiskStation Manager, pokročilý a intuitívny operačný systém pre NAS zariadenia Synology, ktorý ponúka kvalitné aplikácie zvyšujúce zabezpečenie dát a produktivitu práce. Spoločnosť Synology získala celý rad mediálnych ocenení, napríklad popredné miesto v kategórii stredne rozsiahlych NAS serverov v prieskume riešení úložísk realizovaným spoločnosťou TechTarget a sedem rokov za sebou aj prvé miesto v ankete Voľba čitateľov webového magazínu PC Mag Readers.

Ďalšie informácie o zariadení RS1619xs+ nájdete na stránke: https://www.synology.com/products/RS1619xs+

Značky: