Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nová mechanická klávesnica Trust GXT 834 Callaz TKL s citlivými mechanickými spínačmi Outemu vydrží až 50 miliónov stlačení jednotlivých klávesov. Jej kompaktné rozmery umožňuje prevedenie bez desiatich numerických klávesov v pravej časti. Na stole tak ostáva viac miesta pre ďalšie zariadenia.

Herná klávesnica Trust GXT 834 CALLAZ

Podľa prieskumu trhu spoločnosti GfK dáva 20 % hráčov počítačových hier prednosť kompaktnej hernej klávesnici. Aby spoločnosť Trust týchto hráčov oslovila, pridáva do svojho sortimentu nové klávesnice typu TKL (tenkeyless). Klávesnice TKL zaberajú na stole menej miesta, čo prenecháva myši a jej pohybom väčšiu voľnosť. Z prieskumu spoločnosti GfK tiež vyplýva, že TKL a mechanické spínače predstavujú dva hlavné trendy v dizajne herných klávesníc.

Kľúčové vlastnosti klávesnice Callaz:

– Kompaktné, priestorovo úsporné rozloženie „TKL“.

– Červené lineárne mechanické spínače Outemu, ktoré vydržia až 50 miliónov stlačení kláves

– Odolná kovová horná doska pre robustný pocit

– Viacfarebné podsvietenie v 6 stálych farbách s 20 režimami s nastaviteľným jasom a rýchlosťou

– 11 funkčných / mediálnych kláves s priamym prístupom

Hra pokračuje… a pokračuje, a pokračuje

Zhrnuté a podčiarknuté, Callaz je kompaktná herná klávesnica bez numerických klávesov, s mechanickými spínačmi a dúhovým podsvietením. Jej citlivé mechanické spínače Outemu vydržia až 50 miliónov stlačení kláves s odozvou 8 ms a prevedenie bez numerických kláves znamená viac priestoru pre ďalšie periférie. K počítaču sa Callaz pripája 180 cm káblom zakončeným štandardným USB-A portom. Klávesnica je kompatibilná s platformami Windows, Chrome OS a Mac OS.

Na slovenskom trhu je Trust GXT 834 Callaz TKL dostupná za cenu 49,99 eur.

Značky: