VIDEO TOUCHIT: Na Slovensku už kúpite Nokiu 3310 a k dispozícii je aj dual SIM verzia (doplnené)

0

Od dnes od 10 hodiny je v predaji na Slovensku nová Nokia 3310 (2017). Kúpiť si ju môžete v troch farebných vyhotoveniach. O nesmrteľnosti tejto značky svedčí aj záujem kupujúcich, ktorí na možnosť nákupu tohto telefónu pred predajňou O2 v bratislavskej Eurovei čakali.

Pozrite si aj video, ktoré prináša aj pohľad verného zákazníka na značku Nokia

A poďme späť do predajne O2 v Eurovea

Zákazníci si môžu kúpiť toto nové zariadenie vo všetkých predajniach O2 a tiež v eShope. Ako nám povedala šéfka externej komunikácie O2, dodnes originálny telefón Nokia 3310 používa viac ako 2000 zákazníkov. V lete tiež pribudnú ďalšie telefóny so značkou Nokia. Na slovenský trh má namierené Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6, všetky budú v predaji v sieti O2.

Nová Nokia 3310 (2017) je vynovená verzia jedného z najpredávanejších telefónov na svete vôbec. Od originálu si tohtoročná verzia preberá dlhú výdrž na batérie na jedno nabitie. Je odolná a pevná, nebojí sa teda pádov. Inovačnými prvkami sú farebný displej, 3,5 mm jack port na pripojenie slúchadiel, základná kapacita pamäti 16 MB sa dá rozšíriť o ďalších 32 GB pomocou microSD karty. Súčasťou výbavy je aj legendárna hra Snake.

Nová Nokia je v predaji u operátora O2 v červenej, modrej a šedej farbe a jej cena je 59 Eur. V prípade atraktívnej červenej farby je k dispozícii aj dualSIM verzia.

Viac o telefóne Nokia 3310

VIDEO TOUCHIT z MWC: Nokia 3310 sa vracia! Prináša dlhú výdrž, hada a nedotykový displej

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

Pridaj komentár