Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o voľnom vysielaní dokumentárneho programu National Geographic WiID HD.

Ako sme už informovali v správe zo dňa 23. 1. 2019, súčasná predvoľba Skylink Ochutnávka bude od 7. 2. 2019 nahradená novým programom Skylink 7. Už od dnešného dňa však zmení koncept „ochutnávania“ programov.

Dnešným dňom na tejto predvoľbe končí voľné vysielanie filmového kanála JOJ Cinema HD. Zákazníci, ktorí si tento program obľúbili,  ho môžu získať predplatením programového balíčka Smart, Multi, Kombi či Komplet alebo ho zaradiť do výberu programov v rámci voliteľného balíčka Flexi 10.

Ďalší program, ktorý môžu zákazníci „ochutnávať“ v priebehu mesiaca február, bude dokumentárny program National Geographic Wild HD, ktorý je štandardne súčasťou programových balíčkov Multi, Kombi alebo Komplet. Voľné vysielanie tohto programu však už nebude pokračovať na predvoľbe Skylink Ochutnávka, kde od dnešného dňa uvidíte upútavku na nový program Skylink 7, ale bude prístupný na svojej štandardnej pozícii (viď parametre pre naladenie nižšie).

Vedeli ste, že existuje až 37 druhov mačkovitých šeliem alebo že sa levy vo voľnej prírode dožívajú až 15 rokov? Toto všetko a oveľa viac je pre vás pripravené na National Geographic Wild HD. Vpustite mačkovité šelmy do vašich domovov a dajte im šancu predviesť sa v žiari reflektorov. Cyklus dokumentov vysielame celý február, špeciálne premiérové diely každú nedeľu od 18 hodiny.

Technické parametre pre naladenie programu National Geographic Wild HD:

Satelit:                                    Astra 23,5°E

Kmitočet:                               12 090 MHz

Polarizácia:                            Vertikálna

FEC:                                        2/3

Symbolová rýchlosť:           29 900 kS/s

Norma:                                   DVB-S2/8PSK

Pilot:                                       OFF

FastScan                 pozícia 125

 

Značky: