iOS 14.0.1: Ostrá verzia sa ešte nestihla ohriať a už tu máme opravnú aktualizáciu

0

Dobrou správou však je, že Apple reaguje na všetky softvérové nedokonalosti veľmi promptne, čoho dôkazom je aj táto aktualizácia, ktorá rieši rôzne chyby.

Nový iOS 14 (kompletný výpis noviniek nájdete – TU) robil určitým používateľom/zariadeniam problémy, no touto aktualizáciou by sa mali vyriešiť. Aktualizácia, resp. inštalačný balík nie je extra veľký (iPhone 11 Pro: 176 MB), ale aj v tomto prípade vám odporúčame sťahovať aktualizáciu prostredníctvom Wi-Fi pripojenia.

iOS

iOS

Táto aktualizácia obsahuje opravy chýb pre iPhone

  • Oprava problému, ktorý mohol spôsobovať resetovanie nastavení predvoleného prehliadača a emailu po reštartovaní iPhonu.
  • Riešenie problému, ktorý mohol brániť zobrazovaniu náhľadov z kamery na iPhone 7 a iPhone 7 Plus.
  • Oprava problému, ktorý mohol brániť iPhonu v pripájaní k Wi-Fi sieťam.
  • Riešenie problému, ktorý mohol brániť posielaniu emailov prostredníctvom niektorých poskytovateľov emailových služieb.
  • Riešenie problému, ktorý mohol brániť zobrazovaniu obrázkov vo widgete News.

Prečítajte si aj:

iOS 14: Prvé dojmy

Značky:

O autorovi

Svet technológií a automobilov je to, čo ma baví a napĺňa. Z oblasti technológií ma to najviac ťahá k ovociu , dronom, fotoaparátom a inteligentným zariadeniam (IoT). Svet automobilov, ale aj motoriek ma zaujíma od detstva. Priťahuje ma úplne všetko, čo má kolesá. Vo voľnom, ale i pracovnom čase rád fotografujem, cestujem, testujem a píšem.

Pridaj komentár