Recenzia Lenovo Y Gaming Stereo Headset: Slúchadlá s výbornou kvalitou zvuku a lákavou cenou

0

Tieto slúchadlá na nás spravili pozitívny dojem.

V prípade Lenovo Y Gaming Stereo Headset ide najmä o pomer cena/výkon. Slúchadlá v jadre ponúkajú iba štandardnú funkcionalitu, avšak robia to výborne a výhodou je aj lákavá cena.

Slúchadlá Y Gaming Stereo Headset sa predávajú za 36 eur a majú prekvapujúco výbornú kvalitu reprodukovaného zvuku. Samozrejme vzhľadom k cene. A to nielen pri hraní, ale aj pri počúvaní hudby a sledovaní filmov. Ide teda o výborný univerzálny headset na doma – či už k počítaču, hernej konzole alebo k mobilným zariadeniam. Headset má jeden 3,5 mm audiokonektor, ktorý je v prípade potreby možné pomocou priloženej redukcie rozdeliť na dva samostatné 3,5 mm konektory pre slúchadlá a mikrofón.

 

Okrem celkovej kvality zvuku chválime aj vysokú maximálnu hlasitosť, čo býva niekedy medzi hernými slúchadlami problém. Basy sú reprodukované tak akurát a zvuk je celkovo čistý a dobre podaný. Menšie pripomienky máme akurát k výškam.

Mikrofón je napevno zabudovaný v ľavom slúchadle, dá sa však podľa potreby schovať do slúchadla, takže nezavadzia. Chválime aj dobrú ergonómiu, headset je ľahký a dá sa pohodlne nosiť aj počas dlhodobého používania. Dizajn oživuje vzor na slúchadlách aj spojovacom moste. Ak hľadáte relatívne lacný headset k PC, Lenovo Y Gaming Stereo Headset odporúčame.

Cena: 36 EUR

Plusy

+ Cena
+ Kvalita reprodukovaného zvuku
+ Vysoká maximálna hlasitosť
+ Flexibilné využitie

Mínusy

– Výšky by mohli byť trochu lepšie podané

Tento článok vyšiel aj v tlačenom marcovom vydaní TOUCHIT č. 3/2017, preto sa niektoré skutočnosti uvedené v článku, môžu odlišovať oproti aktuálnemu dátumu publikovania.

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006.

Pridaj komentár