Inteligentné hodinky HONOR Watch GS Pro a HONOR MagicWatch 2 (46 mm a 42 mm) majú teraz nové funkcie. Tešiť sa môžete na možnosť uzamknúť obrazovku, zobraziť si prichádzajúce správy počas monitorovania športových aktivít, super funkciu odstránenia vody z reproduktora alebo predpoveď počasia na 7 dní.

HONOR Watch GS Pro: Odstráňte nežiadúcu vodu z reproduktora

Outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro sa vyznačujú vodotesnosťou až do hĺbky 50 metrov. Teraz prichádza ich aktualizácia so super funkciou – odstránenie vody, ktorá sa dostane do mikrofónu alebo reproduktora napríklad počas plávania. Túto funkciu nájdete v hodinkách pod názvom „Odčerpať“. Tá spustí tón s vysokou frekvenciou, ktorý rozvibruje membrány reproduktora, a tak pomôže z hodiniek odstrániť nežiadúcu vodu.

Uzamknutie obrazovky

Ďalšou vychytávkou na HONOR Watch GS Pro je možnosť uzamknutia obrazovky. Po nastavení kódu „PIN“ v menu sa hodinky automaticky uzamknú vždy, keď ich zložíte z ruky. Nálezca tak pri prípadnej strate neuvidí vaše osobné údaje a bez znalosti kódu nebude schopný hodinky resetovať, a teda ani používať.

Zobrazte si správu aj počas merania športovej aktivity

Možnosť upozornenia na prichádzajúce správy aj počas monitorovania športových aktivít je tu. Aktualizácia so sebou prináša plávajúce okno, ktoré zobrazí notifikáciu o prichádzajúcej správe spolu s menom a časťou textu, a to aj počas režimu monitorovania akéhokoľvek športu. Po kliknutí na notifikáciu sa zobrazí celá správa. Zistíte teda, kto sa vás snaží kontaktovať, a to bez toho, aby ste museli ukončiť meranie svojho výkonu.

 HONOR MagicWatch 2 (46 mm a 42 mm): Ciferníky s widgetmi a predpoveď počasia na 7 dní

Obľúbené hodinky HONOR MagicWatch 2 46 mm a 42 mm sa tiež dočkali nových aktualizácií. Na vybraných ciferníkoch môžete teraz pridať na úvodnú obrazovku ikony vašich obľúbených funkcií. Tieto vybrané funkcie budete mať teraz doslova len jeden klik od spustenia. A čo viac, update inteligentných hodiniek HONOR MagicWatch 2 rozšíril ich funkciu o predpoveď počasia. Teraz zobrazujú hodinovú predpoveď i predpoveď na 7 dní dopredu.

Viac o nových funkciách v inteligentných hodinkách

Hodinky Samsung Galaxy Watch3 a Watch Active2 začnú na Slovensku merať tlak a EKG: Poznáme detaily

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.